niedziela, 11 kwietnia 2010

Pogotowie Filozoficzne w Ramach Redakcji Międzypokoleniowej

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” oraz Pogotowie Filozoficzne zapraszają do tworzenia redakcji międzypokoleniowej:

Tworzymy redakcję międzypokoleniową!

Lubisz obserwować Warszawę? Masz w sobie dziennikarską pasję? Śledzisz zmiany, badasz miejsca na czasie? Spotykasz na swojej drodze ciekawych Warszawiaków? Wsłuchujesz się w rytm miasta i szukasz miejsca, żeby o nim podyskutować? Chcesz uczyć się od innych?
Nieważne czy masz 15 czy 75 lat. Przyjdź do redakcji międzypokoleniowej.
Szukamy osób z pasją dziennikarską, które lubią obserwować Warszawę i chciałyby stworzyć zespół redakcji. Zapraszamy przede wszystkim emerytowanych dziennikarzy i młode osoby, dla których dziennikarstwo to rodzący się to pomysł na życie.
Tworzymy redakcję międzypokoleniową, żeby wymieniać się doświadczeniami: być czasem uczniem, a czasem mistrzem, tropić warszawskie inicjatywy międzypokoleniowe i zastanawiać czy nasze miasto jest im przyjazne. Chcemy rozmawiać z ciekawymi warszawiakami i spoglądać na miasto ich oczami. Będziemy filozofować w ramach pogotowia filozoficznego, odwiedzać ulubione przez mieszkańców stolicy miejsca i dyskutować o tym, czy to co atrakcyjne dla dwudziestolatków może spodobać się pięćdziesięciolatkom i odwrotnie. Przypomnimy czym żyła Warszawa 20, 30, 40 lat temu, kto dyktował trendy, gdzie wypadało bywać i spróbujemy ustalić co jest modne dziś. A przy okazji zastanowimy się czy młodzi i starsi rzeczywiście mówią różnymi językami. Będziemy szlifować swój warsztat i prowadzić multimedialnego bloga.
Kontakt: Karolina Pluta
karolina.pluta@e.org.pl
formularz zgłoszeniowy dostępny na:
www.e.org.pl i redakcjamiedzypokoleniowa@blogspot.com

formularz do pobrania: http://e.org.pl/formularz_RM2010.doc

Zgłoś się do redakcji: wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz